نتایج جستجو برای عبارت :

به یاد روزخوش :)

سلام و وقت بخیر
با اولین بریده کتاب این هفته ازکتاب "تختخوابت را مرتب کن " همراهتون هستم.
"گاهی اوقات چیزهای بسیار ناچیزی وجوددارندکه شما می توانید با انجام دادنشان ،ماحصل روزخوراتحت تاثیرقراردهید .درنبردهاسربازان می میرند،خانواده ها داغدار می شوندوروزهاطولانی تروپرازاضطراب می شوند.شمادنبال چیزی هستید که تسلای خاطرتان باشد ؛چیزی که انگیزه شروع روزی جدید رادرشمابیدارکندوبتواندحسی از غروروافتخاررادراین دنیایی که گاهی به زشتی می گراید
سلام و وقت بخیر
با اولین بریده کتاب این هفته ازکتاب "تختخوابت را مرتب کن " همراهتون هستم.
"گاهی اوقات چیزهای بسیار ناچیزی وجوددارندکه شما می توانید با انجام دادنشان ،ماحصل روزخوراتحت تاثیرقراردهید .درنبردهاسربازان می میرند،خانواده ها داغدار می شوندوروزهاطولانی تروپرازاضطراب می شوند.شمادنبال چیزی هستید که تسلای خاطرتان باشد ؛چیزی که انگیزه شروع روزی جدید رادرشمابیدارکندوبتواندحسی از غروروافتخاررادراین دنیایی که گاهی به زشتی می گراید
سلام دوستان روزخوش
امروزمیخوام‌یک‌کتاب‌جدیدبهتون‌معرفی‌کنم‌که‌خودم‌تازه‌خوندمش
کتاب"آرزوهای تحقق یافته"
نوشته ی وین دایر
مترجم فروزنده دولتیاری
انتشارات نیک فرجام
تعدادصفحات۲۱۵
موضوع خودشناسی و خودسازی
 خب چقدر به این دسته کتاب ها علاقه دارین؟؟
خودشناسی-خودسازی-موفقیت و...
این دسته کتاب ها این روزهازیاددیده میشن وهرجاازشون هست ولی اینکه
کدومشون خوبن و ارزش خوندن دارن درصد بالایی به شناخت‌ازنویسنده‌ویا‌معرفی‌ازسمت‌کسی‌ک
سلام دوستان روزخوش
امروزمیخوام‌یک‌کتاب‌جدیدبهتون‌معرفی‌کنم‌که‌خودم‌تازه‌خوندمش
کتاب"آرزوهای تحقق یافته"
نوشته ی وین دایر
مترجم فروزنده دولتیاری
انتشارات نیک فرجام
تعدادصفحات۲۱۵
موضوع خودشناسی و خودسازی
 خب چقدر به این دسته کتاب ها علاقه دارین؟؟خودشناسی-خودسازی-موفقیت و...
این دسته کتاب ها این روزهازیاددیده میشن وهرجاازشون هست ولی اینکه کدومشون خوبن و ارزش خوندن دارن درصد بالایی به شناخت‌ازنویسنده‌ویا‌معرفی‌ازسمت‌کسی‌که
دانلود آهنگ عماد طالب زاده خیال تو { کیفیت خوب و عالی }
موزیک جدید برای طرفداران با صدای عماد طالب زاده با آهنگی بنام خیال تو از جاز موزیک
Exclusive Song: Emad Talebzadeh | Khiale To With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ عماد طالب زاده خیال تو
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بهت بدجوری وابسته ام که اینجوری بهم ریختمهمه حرفامو تا امروز نگفتم تو دلم ریختم ♫♪♭تو پیشم نیستی و هرشب دارم از غصه می پوسم ♫♪♭دلم میگیره وقت خواب که چشماتو نمی بوسم ♫♪♭
 دانلود آهنگ عماد طالب زا
بعد از ۱۲ ساعت پای کتاب بودن به همراه استراحت های کوتاه دارم مینویسم!
از پنجشنبه ای بگم که سه نفر بهم پیشنهاد دادن که بیا بریم بیرون و انصافا با هر کدومشون میرفتم خیلی بهم خوش میگذشت اما نرفتم چون درس داشتم!
کلی امروز برا اینده برنامه ریختم!
کلی نوشتم!
ته شبم کلی دل تنگی داشتم!دیدی انگاری زخمت هنوز خوب نشده میخوره به یه جایی و دوباره سوزشش سر میزنه؟!این دقیقا حال منه!
وسط تحلیلی خوندن!یهو سوزش شروع شد!از چشمام سر ریز شد!
فاطمه که داشت راجب تحلیل
ترم سنگینیه!
یعنی یه طوفانیه که نمیدونم چجوری از پسش باید بر بیام!ولی اگه بربیام چقد به خودم افتخار کنم :)
یه سری چیزا یهو میاد سر راهت بدون اینکه براش نقشه ای کشیده باشی!من خیلی به این چیزا اعتقاد دارم!
بچه ها میگفتن تا قبل از اینکه سر کلاس الکترونیک برسم همههه ساکت بودن!وقتی من رسیدم و سوالام شروع شد همه بچه ها هم فعال شدن :)
بهم انگیزه داد این خبره :)))
همه چی خوبه ولی فکر کنم ارامش قبل طوفانه!طوفان ترم ۵ با ۱۹ واحد اختصاصی سنگین!
دیوونم؟!شاید!
به
سلام این پست خیلی سروته نداره و صرفا دردودله.
من یه مشکلی دارم.هر چند وقت یکبار بی‌دلیل یا بادلیل دچار افسردگی میشم.خودم این اسمو روش نمیزارم.من بهش میگم در خود فرو رفتن.روزخوش تو پست جدیدش یه حرف قشنگ زد.نوشته بود من بعد هر بار افسردگی آدم بهتری شدم نه بع از هر سختی.
داشتم به اجتماعی بودن فکر میکردم.مثلا یکی از بچه‌های طبقه سه دانشکده شدن.میدونی من همیشه ترس از اجتماع آدما داشتم.مسخره‌س که بگم یکی از دلایل خیلی جاها نرفتنم همین بوده اگرم تن
از دیروز هی میخواستم درس بخونم و نمیشد!
امروز صبی پاشدم یکم درس خوندم...بعد شروع کردم فرندز دیدن!
اصن فاز درس نداشتم!
این وسط رفتم یه سر به یوتیوب بزنم دنبال یه کلیپ بودم!
سه سال پیش بود!که روزخوش یه کلیپ برام فرستاده بود که اسمش life بود!اون شده بود انگیزه من واسه درس خوندن و کنکور!
به قول خودش معجونی که صب به صب مصرف میکردم!خلاصه پیداش نکردم!
تصمیم گرفتم یه سر به بلاگش بزنم!
خب یه ماهه که دیگه هیچی نمینویسه!و عنوان اخرین پستش اینه خشم و قهر!
بازم رن
دانلود آهنگ جدید بهنام خلاء سقوط
دانلود آهنگ بهنام خلاء به نام سقوط کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده سقوط با صدای بهنام خلاء از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک : بهنام خلاء, تنظیم، میکس و مستر : محسن فرمایشیان
Download New Music Behnam Khalaa – Soghoot

آهنگ جدید بهنام خلاء عزیز، خواننده خوش صدا منتشر شد.
جدیدترین اثر بهنام خلاء، سقوط نام گرفته است.
این موزیک در سبک R&B می باشد.
ترانه و موزیک این اثر از بهنام خل
دانلود آهنگ جدید بهنام خلاء سقوط
دانلود آهنگ بهنام خلاء به نام سقوط کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده سقوط با صدای بهنام خلاء از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک : بهنام خلاء, تنظیم، میکس و مستر : محسن فرمایشیان
Download New Music Behnam Khalaa – Soghoot

آهنگ جدید بهنام خلاء عزیز، خواننده خوش صدا منتشر شد.
جدیدترین اثر بهنام خلاء، سقوط نام گرفته است.
این موزیک در سبک R&B می باشد.
ترانه و موزیک این اثر از بهنام خل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها